Whatsapp Hattı
Alo Bilgi: 0544 687 66 90
SEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Şimdi Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri

Uğur Engin

İstanbul Süleymaniye` de 1969 yılında doğdum. Yunanistan` ın İskeçe şehrinden gelen göçmen bir ailenin iki çocuğundan biriyim. İlk ve ortaokuldan sonra Lisede Gemi Makinaları okuyup, 1988 yılı sonunda özel bir denizcilik firmasına ait kuru yük gemisiyle ilk çalışma deneyimimi yaşadım. Bu sayede Akdeniz` de; İtalya` dan, İsrail`e kadar gezdim ve sosyolojik açıdan Akdeniz ülkelerini gözlemleme şansım oldu. Ardından babamın da bünyesinde çalıştığı Penti Çorap Fabrikası Ticaret AŞ.de iş hayatıma emekliliğime kadar devam ettim.
2010 yılında Yat Kaptanlığı belgesi aldım. Elimden geldiğince kendime; dil bilimleri, sosyoloji ve tarih bilimini inceleme fırsatı yarattım ve bu dallarda her zaman güncel kalmaya çalıştım. Şiirler yazdım, araştırmalar yaptım, özgün hikâyeler oluşturdum, ören yerlerini gezdim. Hâlen gezerim ve yazarım.
İlk romanım da pek yakında piyasaya sunulacak. Sizler için derlediğim mavi şiirlerim dışında yazmaya devam ettiğim tarihi kurgu romanım da bulunmaktadır.
Hoşça vakit geçirmek, biraz eğlenmek isteyenleri; dua, sevgi, aşk ile kalabilmek adına şiirlerim, romanlarım ile buluşturmayı ümit etmekteyim.
Enerjimiz ve frekansımız daima en yüksekte olsun.
Saygılar, hürmetler...
Uğur Engin
©2008 - 2022, Şiir Antoloji Yayınları / Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.
Şiir Antoloji Yayınları : Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:1, Ümraniye/İstanbul
M. Hizmetleri : 0544 687 66 90
Fax : 0 850 304 22 03
Telefon : 0 850 304 22 03
E-Posta : proje@tilkikitap.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%