Whatsapp Hattı
Alo Bilgi: 0544 687 66 90
SEPETİM
Üye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üyelik Kaydı
Hizmetlerimizden faydalanmak ve kayıtlı üye olmak için başvuru yapın.
Şimdi Hemen Üye Ol
Üyelik Hizmetleri

Şiir Kitabı Çıkarmak Şiir Kitabı Bastırmak

Yurtdışında veya İstanbul dışında yaşıyorum, sözleşmeler için Yayınevine gelmem gerekiyor mu?

Yazarlarımızın %55'i İstanbul dışında, %35'i ise yurtdışında yaşamakta ve ofisimizi hiçbir zaman ziyaret etme şansını bulamamıştır. Yayınevimizin kendi bünyesinde çalışan yazılımcılarıyla oluşturduğu web sitesi ile ofisimize gelmeden tüm işlemleri online olarak takip edebilirsiniz.

Size sunulan sözleşmenin çıktısını alarak imzaladıktan sonra taratarak yayınevimize ulaştırdığınızda işlemler başlamaktadır. Daha sonra ıslak imzalı sözleşmeyi kargo ile iletişim sekmemizdeki merkez ofis adresimize göndermeniz gerekmektedir.

 Kitabınızla ilgili tüm baskı aşamalarını ve baskıdan sonraki satış hareketlerini cep telefonunuzdan dahi takip edebilirsiniz.

Yurtdışında veya İstanbul dışında yaşasanız dahi yayınevimize gelmeden işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Hatta merkezimiz İstanbul'da olmasına rağmen İstanbul'da yaşayan bir çok yazarımız trafik sorunu, zaman yetersizliği gibi nedenlerle yayınevimize gelmeden tüm süreci yönetmektedir.

Yurtdışında yaşıyor olsanız da şiir kitabınızı kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

©2008 - 2022, Şiir Antoloji Yayınları / Kitap Şeyleri ortak iştirakidir.
Şiir Antoloji Yayınları : Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Dinç Sokak, No:25, Er Plaza İş Merkezi, K:1, D:1, Ümraniye/İstanbul
M. Hizmetleri : 0544 687 66 90
Fax : 0 850 304 22 03
Telefon : 0 850 304 22 03
E-Posta : proje@tilkikitap.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım

0%