+90 549 654 72 54 +90 549 654 72 54 kitap@matbumedya.com
Şiir Kitabı Çıkarmak-Şiir Kitabı Bastırmak-Şiir KitabıYayımlamak
ARA
SEPETİM
KİTAPLARIMIZYAZARLARIMIZBAŞVURU YAPYARDIM KONULARIÜYE GİRİŞİİLETİŞİM
Çalıştığımız YazarlarUğur Engin

Uğur Engin

İstanbul Süleymaniye` de 1969 yılında doğdum. Yunanistan` ın İskeçe şehrinden gelen göçmen bir ailenin iki çocuğundan biriyim. İlk ve ortaokuldan sonra Lisede Gemi Makinaları okuyup, 1988 yılı sonunda özel bir denizcilik firmasına ait kuru yük gemisiyle ilk çalışma deneyimimi yaşadım. Bu sayede Akdeniz` de; İtalya` dan, İsrail`e kadar gezdim ve sosyolojik açıdan Akdeniz ülkelerini gözlemleme şansım oldu. Ardından babamın da bünyesinde çalıştığı Penti Çorap Fabrikası Ticaret AŞ.de iş hayatıma emekliliğime kadar devam ettim.
2010 yılında Yat Kaptanlığı belgesi aldım. Elimden geldiğince kendime; dil bilimleri, sosyoloji ve tarih bilimini inceleme fırsatı yarattım ve bu dallarda her zaman güncel kalmaya çalıştım. Şiirler yazdım, araştırmalar yaptım, özgün hikâyeler oluşturdum, ören yerlerini gezdim. Hâlen gezerim ve yazarım.
İlk romanım da pek yakında piyasaya sunulacak. Sizler için derlediğim mavi şiirlerim dışında yazmaya devam ettiğim tarihi kurgu romanım da bulunmaktadır.
Hoşça vakit geçirmek, biraz eğlenmek isteyenleri; dua, sevgi, aşk ile kalabilmek adına şiirlerim, romanlarım ile buluşturmayı ümit etmekteyim.
Enerjimiz ve frekansımız daima en yüksekte olsun.
Saygılar, hürmetler...
Uğur Engin

Yazarın Kitapları

         
En Çok Tercih Edilen YayıneviEn Çok Dosya Gönderilen Yayınevi
0%